Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Otvorena poljoprivredna apoteka Kalija

Nekadašnje prostorije ZZ Župa opet su u funkciji, jer je novi vlasnik Veletex nedavno otvorio poljoprivrednu apoteku Kalija. Apoteka je opremljena svim potrebnim proizvodima za župske poljoprivrednike. 

Osim poljoprivredne apoteke renovirane su i prostorije gdje je nekada bila poznata župska kafana. Sada su te prostorije opremljene tako da će uskoro tu biti restoran i sobe za smještaj angažovanih Italijanskih  stručnjaka koji uskoro treba da dođu iz Italije kako bi krenuli sa projektom formiranja voćnjaka.
 

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

RURALNI RAZVOJ

#ruralni razvoj

EKOLOGIJA

#Vijesti

KULTURA

#Vijesti

OGLASI

#Oglasi
Scroll to Top