Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Paketići za župsku djecu

Kao i sedam prethodnih godina Savjet MZ Župa Nikšićka je uz pomoć firme Uniprom metali obezbijedio novogodišnje paketiće  za svako dijete u Vrtiću “Mačak” i za sve učenike OŠ”Dušan Bojović”.

Paketiće je za oko 380 djece u ove dvije ustanove danas uručio predsjednik Savjeta MZ Župa Nikšićka Dragoljub Radulović. On je svoj djeci poželio srećne nastupajuće novogodišnje i božićne praznike i da ih u zdravlju i veselju provedu sa svojim porodicama. Takođe je nastavnom kadru ove dvije ustanove poželio uspješnu 2024. godinu i najavio punu podršku od strane Savjeta MZ Župa u godini koja je pred nama.

,,Nema veće sreće od zdrave i zadovoljne djece i zato je na svima nama da uložimo napor da njihovo detinjstvo bude srećno što je dobra osnova da uspešno savladavaju sve životne prepreke. Djeca su naše najveće bogatstvo. Podržimo ih.’’ – poručio je Radulović.

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

Scroll to Top