Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Počela rekonstrukcija puta ka Župi

 Danas su počeli dugo čekani radovi na rekonstrukciji glavnog puta od NIkšića ka Župi. Radovi se sprovode fazno, a ugovor sa izvođačem firmom Mehanizacija i programat je potpisan za dionicu od Rubeža do Brane u Liverovićima. Radovi su na prvoj dionici počeli od kocki na Haldi ka Rubežama. Ono što je bilo prvi dan vidno je zadovoljstvo mještana početkom radova, jer su mnogi sa nevjericom očekivali početak, pa se desilo da se formirala i velika kolona automobila koji su morali čekati od 9 do 12h koliko traje obustava. Iz firme koja izvodi radove apeluju na vozače da u narednim danima poštuju vrijeme obustave, jer će doći do inteziviranja radova, pa je na snazi puna obustava saobraćaja u navedenom terminu. Zato izbjegnite čekanje u automobilu na vrućini i planirajte vrijeme prolaska prije 9 ili poslije 12h.  

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

Scroll to Top