Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Počinje dogovoreno asfaltiranje za 2018.

Sjutra će u MZ Župa započeti asfaltiranje ulica koje su prije desetak dana nasipane uz pomoć mašina Mašinskog prstena Opštine Nikšić. Ova aktivnost dio je dogovora MZ Župa sa Opštinom Nikšić po kojoj će u 2018. godini biti asfaltirano ukupno 2500 metara lokalnih pristupnih puteva. Kako je dogovoreno na njihovom poslednjem sastanku predstavnici pojedinih sela u Savjetu MZ su u svojim naseljima predložili prioritetne dionice i dužinu od po 200 metara koliko je ove godine pripalo za 12 naselja u Župi.

I ove godine je vidno interesovanje mještana za rješavanje problema asfaltiranja u svojim ulicama dok za rješavanje drugih problema poput saniranja nelegalnih deponija i regulisanja odvoženja otpada gotovo da ne postoji interesovanje naročito stanovnika većih naselja poput Kuta i Morakova.
Asfaltiranje će se po istom dogovoru nastaviti i sledeće godine na naročito zadovoljstvo onih građana kojima je asfalt glavni domet građanskih želja.

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

Scroll to Top