Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Polumaturanti iz Župe besplatno na ekskurziju

Šestu godinu, zahvaljujući aktivnostima predsjednika Savjeta mjesne zajednice Župa Dragoljuba Radulovića i Savjeta roditelja OŠ “Dušan Bojović”, svi polumaturanti ove škole, njih 39, su jutros krenuli na polumatursku ekskurziju. Polumaturanti će obići Srbiju i Bosnu i Hercegovinu.

Kako je rekao Radulović i ove godine, kao i pet prethodnih ova lijepa akcija Savjeta mjesne zajednice  je okupila  niz privrednih subjekata,  roditelje i pojedince što šalje jedinstvenu poruku da zajedništvo može pobijediti svaku prepreku.

,,Zaista je bio izazov u ovim vremenima obezbijediti oko 6.300 eura, koliko je trebalo da svako dijete ode na ekskurziju. Savjet MZ Župa posebnu zahvalnost upućuje privrednim društvima koja iz godine u godinu podržavaju naše aktivnosti, prepoznajući u njima dobru i iskrenu namjeru.

Konkretno ovu aktivnost su pomogli: Uniprom metali, Seed capital partners, Nikšićki mlin, Nikšički mlin 1951 d.o.o, Mehanizacija i programat, Manda prevoz, Naše voće, Zeta Mine, Lisina,  Ramel,  Gradnja inžinjering, Crveni krst Nikšić, Sava osiguranje, Abacus, S.T.R. MSD, Bato Lalatović.’’ Saopštio je Radulović i dodao da su kroz ovu aktivnost željeli da svako dijete završne godine osnovne škole dovedemo u isti položaj i daju im podstreka za dalje životne prepreke, kao i da im pošalju poruku da i oni u svom daljem bitisanju kroz svoje djelovanje iskažu spremnost da promovišu i unaprijede Župu.

Kako poručuje Radulović Savjet MZ će i u narednom periodu nastojati da akcenat svoga djelovanja bude u interesu najmlađe populacije, jer bez njih naše mjesto nema budućnost.

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

Scroll to Top