Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Postavlja se ograda oko vrtića ”Mačak”

Zajedničkim aktivnostima direktorice JPU ” Dragan Kovačević”  Radmile Backović i Savjeta MZ Župa Nikšićka počelo se sa radovima na postavljanju 180m ograde oko vrtića “Mačak” u Župi Nikšićkoj. Postavljanjem ograde bezbjednost oko 80 djece, koja pohađaju ovaj vrtić, biće na najvećem nivou. Predsjednik MZ Župa Dragoljub Radulović izrazio je zahvalnost donatorima koji pomažu realizaciju ovog posla ito: firmi Uniprom metali, a učešće u njenoj realizaciji uzele su i firme Gradnja inžinjering, Srđo d.o.o,

”Zahvalnost dugujemo i našim mještanima Saši Kostiću i Ljubu Simonoviću koji takođe aktivno učestvuju u realizaciji ovog projekta. Radove će izvesti firma L gradnja d.o.o.” dodao je on.

Kako je naglasio Radulović Savjet MZ  Župa Nikšićka ističe izuzetno dobru saradnju sa direktoricom JPU “Dragan Kovačević” Radmilom Backović koja je u proteklom periodu imala sluha i podržala sve inicijative koje su imale za cilj stvaranje što boljih uslova za naše predškolce. Osim vrtića ” Mačak”, u protekle dvije godine su otvorene i isturene predškolske jedinice u selu Zagrad i Morakovo čime su stvoreni svi uslovi da djeca predškolskog uzrasta iz naše razuđene mjesne zajednice imaju sve potrebne uslove za sticanje prvih znanja koja će biti dobra priprema za dalje školovanje.

”Takođe smo u proteklom periodu zajednički organizovali niz drugih aktivnosti koje su imale za cilj da djeca u toku boravka u vrtiću imaju što kvalitetniji program. Nadamo se da će se ova uspješno saradnja nastaviti u narednom periodu.” zaključio je Radulović.

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

Scroll to Top