Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Praktični savjeti o uštedi energije

Radionica o uštedi energije u domaćinstvu koje je dio projekta ,,Zeleni put” biće održano u četvrtak 14. novembra u 12h u prostorijama OŠ ,,Dušan Bojović” u Župi. Ovaj projekat finansira Evropska unija, a sufinansira Ministarstvo javne uprave Crne Gore u okviru projekta FORS Montenegra Green Economy for Advanced Region /Zelena ekonomija za razvoj regiona.

Radionicu organizuje Župa u srcu u saradnji sa OŠ ,,Dušan Bojović”, a namijenjena je kako đacima tako i roditeljima. Svi oni će moći da se upoznaju sa načinima kako uštedjeti energiju u domaćinstvu i praktičnim savjetima za sopstveni ekološki doprinos.

Na radionici će se sprovesti i anketa o tome koliko domaćinstva trenutno vode brigu o uštedi energije, a za učesnike je osmišljen i kviz znanja na temu uštede energije.

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

Scroll to Top