Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Predstavom čestitali 8. mart

Na svečanosti danas upriličenoj u JU OŠ ”Dušan Bojović” povodom 8. marta okupio se veliki broj gostiju da vidi sjajne recitacije, predstave i muzički program koje su djeca ove osnovne škole priredili zajedno sa nastavnicima.

Učenicima, nastavnicima i prisutnim gostima se obratio novi direktor župske škole Miloš Mrvaljević. U pozdravnom govoru direktor Mrvaljević je kazao:

”Danas će vam povodom Međunarodnog dana žena 8. marta naši učenici prezentovati spretnost i znanje kroz pjevanje, ples, recitovanje, intepretacije na stranim jezicima sve sa ciljem da odamo priznanje, zahvalnost i poštovanje pravima i snazi žena, naših majki, baka, sestara i zašto ne i učiteljica. Naši nastavnici i učiteljice su pripremili prilagođen i  sadržajan program  za današnju manifestaciju, u saradnji naravno sa učenicima koji će na različite načine pokazati talente i vještine.

Nadam se da ćete uživati, razveseliti se, zapjevati i zaigrati zajedno sa vašom djecom, našim učenicima i nastavnicima. Neka ovo bude još samo jedan dan kada poklanjamo pažnju i brigu pripadnicama nježnijeg pola.

Mi u školi ćemo se truditi u budućem periodu da manje pričamo, a i kada budemo u situaciji da pričamo pričaćemo jedni sa drugima, a ne jedni o drugima, na relacijama učenik-nastavnik-roditelj. A da mnogo više radimo za dobrobit naših učenika i svakako pojačamo saradnju sa vama dragi naši roditelji.

U to ime sve vas srdačno pozdravljam, a onima ljepšim zbog kojih smo se danas okupili srećan 8. mart, jer moramo znati da ljudi stvaraju djela, a žene stvaraju ljude.” zaključio je Mrvaljević.

Nakon pozdravnog govora nastavnici i učenici su uzeli glavnu riječ kroz recitacije, pjesme, predstave za dobar ugođaj svih prisutnih.

Mjesna zajednica se potrudila da prisutnim župskim damama uruči po cvijet kao mali znak pažnje.

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

Scroll to Top