Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Propuštena šansa za pobjedu nad šampionom

Ekipa ”Župa” koja se takmiči u Opštinskoj ligi danas je imala dramatičan meč sa prošlogodišnjim prvacima lige ekipom ”Trebjese”. Nakon lavovske borbe meč je završen neriješeno 2:2. Ekipa ”Župe” je tokom meča bila nadmoćnija, vodila sa 2:1 i imala više promašenih stopostotnih šansi do pet minuta pred kraj kada je prošlogodišnji šampion ipak zatresao mrežu autogolom i izjednačio. Golove za ekipu ”Župa” postigli su Krulanović i Toljić.

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

Scroll to Top