Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Prvorođeno i ove godine uz nagradu

 Savjet mjesne zajednice Župa je donio odluku da sa 100 eura daruje prvorodjeno dijete u 2018. godini. Na ovaj način Savjet nastavlja prošlogodišnju započetu praksu kada je po prvi put darivala prvorođeno dijete u mjesnoj zajednici Župa Nikšićka.

Savjet mjesne zajednice je u 2017. godini sproveo niz aktivnosti kako bi se stvorili što bolji uslovi za najmlađe stanovnike naše mjesne zajednice. Neke od njih su besplatno organizovanje eskurzije za učenike devetog razreda, novčane nagrade za lučase OŠ “Dušan Bojović”, koncert Šante Pante, pokloni za prvake, otvaranje vrtića u selu Zagrad, stipendiranje dva najbolja studenta, pokrenuta je inicijativa za osnivanje rukometnog kluba, kao i inicijativa za izgradnju sportske dvorane.
Savjet mjesne zajednice će i u narednom periodu nastaviti sa sličnim aktivnostima koje će doprinijeti stvaranju što kvalitetnijih uslova za najmlađe stanovnike, poručuje u saopštenju predsjednik Savjeta Dragoljub Radulović.
 

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

RURALNI RAZVOJ

#ruralni razvoj

EKOLOGIJA

#Vijesti

KULTURA

#Vijesti

OGLASI

#Oglasi
Scroll to Top