Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Putevima lukavičkih narcisa-dokoljena

Organizacija Župa u srcu u saradnji sa Etno kućom ”Moj san” i Eko kampom Luke organizuje ekološko turističku manifestaciju ”Putevima lukavičkih narcisa-dokoljena” koja ima za cilj da promoviše čiste ekološke predjele kao što je Lukavica, ali i dobro druženje ljubitelja prirode.

Ova manifestacija se organizuje u sklopu projekta ”DA, biram čisto!” koji je podržan kroz program ,,Za jači glas organizacija građanskog društva”, koji realizuje Fond za aktivno građanstvo – FAKT, a finansira Američka ambasada u Podgorici.

Manifestacija je osmišljena tako da se učesnici i ljubitelji prirode okupe u Eko Kampu Luke u subotu 18. maja u 10h.  Nakon kratkih pozdravnih govora učesnici će krenuti ka Kapetanovom jezeru. Oni spremniji će najprije ići na Veliki Žurim i nakon toga na Kapetanovo jezero. Druga grupa- ”rekreativaci” će ići odmah na Kapetanovo jezero odakle će nakon dolaska prve grupe zajedno krenuti do Etno kuće ”Moj san” gdje će se održati kulturna manifestacija i gdje će učesnici imati i osvježenje i druženje prije povratka.

Manifestacija ima za cilj da promoviše Lukavicu kao jednu od najljepših crnogorskih planina. Učesnici će kroz fotografije učestvovati i u foto konkursu, pa će 20 autora najboljih fotografija biti nagrađeno majicama ”Da. biram čisto!”.

  #USpartnerMNE #SADzaAktivneGradjane

 #USforActiveCitizens

 #faktcg

#zupausrcu

#DAbiramcisto

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

Scroll to Top