Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Puzle sa motivima Župe župskom vrtiću

Danas je direktor organizacije Župa u srcu Jovo Radulović uručio poklon od 15 puzli vrtiću ”Mačak” sa motivima koji prikazuju ljepotu župskih predjela. Vrijednost ovog poklona je oko 280 eura. Ideja je bila da djeca sa svojim vaspitačima od malih nogu steknu osjećaj da čista prirodna sredina nema alternativu, ali i da kroz igru zavole svoj zavičaj. Ova aktivnost je dio projekta ”Da, biram čisto” koja je podržana kroz program ,,Za jači glas organizacija građanskog društva”, koji realizuje Fond za aktivno građanstvo – FAKT, a finansira Američka ambasada u Podgorici. Uručivanju poklona za mališane su prisustvovali osim zaposlenih u vrtiću i predsjednik MZ Župa Dragoljub Radulović, Milan Dragnić i Miodrag Karadžić iz ekološke organizacije Društvo mladih ekologa iz Nikšića. 

 #USpartnerMNE #SADzaAktivneGradjane

 #USforActiveCitizens

 #faktcg

 #zupausrcu

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

Scroll to Top