Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Raspisan tender za rekonstrukciju dijela puta kroz Župu

Za dio puta od Liverovića do Miolja polja raspisan tender

Danas je Uprava za kapitalne investicije raspisala tender za nastavak rekonstrukcije glavnog puta – dionica od Liverovića do Miolja polja. Vrijednost radova je 2,33 miliona eura bez pdv-a. Radovi obuhvataju kompletnu zamjenu asfaltnog kolovoza, rigola, propusta, autobuskih stajališta, rasvjete, trotoara i svih drugih sadržaja koji odlikuju savremenu saobraćajnicu.
Otvaranje tendera je zakazano za 05. avgust nakon čega će biti izabran najpovoljniji izvođač . Rok izvođenja radova je 210 dana od uvođenja izvođača u posao. 
Savjet MZ Župa se zahvaljuje Ministarstvu saobraćaja i Ministru Filipu Raduloviću, koji je nakon obavljenih razgovora sa predsjednikom mjesne zajednice Dragoljubom Radulovićem dao impuls da se tender što prije raspiše. 
Savjet se zahvaljuje i Opštini Nikšić koja je doprinijela u izradi tenderske dokumentacije. Savjet se zahvaljuje i gospođi Žani Bajović koja je predano radila na pripremi projektne dokumentacije.
,,Spremni su projekti od Krstovača do Liverovića i očekujemo da ćemo i ovo fazno realizovati u skorijem periodu. Savjet očekuje punu podršku i razumijevanje od mještana za realizaciju ovog projekta”, poručio je Dragoljub Radulović, predsjednik MZ Župa.

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

Scroll to Top