Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

”Rupa Opštine Nikšić”

Opština Nikšić nije već nekoliko mjeseci bila u stanju da sanira oštećenje na mostu Krstovače i pored činjenice da je sanaciju obećala tokom sastanka sa predstavnicima mjesne zajednice. Za rupu od dva metra koja se otvorila na mostu sredstva od 8 hiljada je na žiro račun Opštine Nikšić prije nekoliko mjeseci uplatilo Ministarstvo poljoprivrede na molbu Savjeta mjesne zajednice Župa.

Sredstva su uplaćena, a rupa i dalje čeka opštinare.  Ova ”Rupa Opštine Nikšić” kako je nazvaše Župljani, gotovo svakodnevno ukazuje na nerad, nedisciplinu, nesposobnost  i odsustvo volje da se nešto konkretno uradi u Župi.

”Rupa Opštine Nikšić” i dalje stoji i čeka sanaciju. Međutim kako poručuju iz organizacije Župa u srcu ova organizacija će u toku sledeće godine sanirati ovu crnu tačku Župe.  A oni po kojima je rupa i dobila ime će naravno doći na otvaranje, nepozvani baš kao što ove godine predaše most u Starom Selu za koji nijesu ni znali da je nastao

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

RURALNI RAZVOJ

#ruralni razvoj

EKOLOGIJA

#Vijesti

KULTURA

#Vijesti

OGLASI

#Oglasi
Scroll to Top