Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Sakupljene velike količine hrane

Danas je uspješno završena zajednička  humanitarna  akcija Savjeta MZ Župa, Crvenog krsta Nikšić i OŠ “Dušan Bojović”. Prikupljeno je, kao nikad do sada, preko 2,5 tone, osnovnih životnih namirnica, brašna, ulja, šećera, domaćih proizvoda, ali i odjeće i igračaki čime se potvrdila humana strana mještana Župe. ,,Učešće u ovoj akciji uzeli su i firme Perućica d.o.o, Monteklas, Uniprom metali, Naše voće, Pekara Zečević koji su  svojim donacijama pomogli da ova akcija bude uspješnijaa na čemu smo im posebno zahvalni. Zahvalnost ide djeci iz ove škole i njihovim roditeljima koji su pomogli ovu humanu  akciju.’’ saopštio je predsjednik MZ Župa Dragoljub Radulović i dodao da je Savjet MZ Župa na ovaj način želio da na jedan skroman način pomogne najosjetljivije slojeve našeg društva kako u našoj mjesnoj zajednici tako i opštini Nikšić. Isto tako cilj akcije je bio i animiranje i drugih zajednica kako bi na sličan način pomogli one kojima je pomoć potrebna.

Predstavnici Crvenog krsta su danas preuzeli svu prikupljeni hranu i ujedno izrazili veliku zahvalnost na dobroj saradnji sa našim mjestom koja rezultira ovako uspješnim akcijama koje će bar malo pomoći socijalno ugroženom stanovništvu. Oni će narednih dana će oni distribuirati prikupljenu hranu do onih kojima je pomoć potrebna.

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

Scroll to Top