Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Sastanak radi veće podrške zajednici

Danas je na inicijativu predsjednika Savjeta MZ Župa Nikšićka Dragoljuba Radulovića održan sastanak sa rukovodstvom firme Uniprom metali Radošem Lacmanom i Zoranom Vučkovićem.

Na sastanku je razmatrana trenutna situacija u Crnoj Gori i eventualne refleksije na proces proizvodnje na župskim kopovima.

Kako kaže Radulović zajednički je konstatovano da:

  1. Firma Uniprom metali nastavi u kontinuitetu da održava proizvodnju na župskim kopovima, da nema otpuštanja radnika, da se lični dohodak za sve radnike redovno isplaćuje i da se redovno uplaćuju odgovarajući pripadajući doprinosi, kao i da se ubuduće vodi računa da prioriteti u zapošljavanju budu nezaposlena lica iz MZ Župa.
  2. Firma Uniprom metali će poštovati sve odluke Vlade Crne Gore. Zajedno sa predsjednikom Savjeta MZ Župa Nikšićka pratiti kompletnu novonastalu situaciju u MZ i pomoći u reješavanju problema koje kandiduje MZ Župa Nikšićka.
  3. Predsjednik Savjeta MZ Župa pozdravlja iznijete stavove i napor firme Uniprom metali, posebno imajući u vidu trenutnu situaciju i izuzetno narušen poslovni ambijent u cijelom svijetu.
  4. Sva komunikacija u rješavanju problema koje budu proizilazili iz postojeće situacije rješavaće se na relaciji direktora Uniprom metala Radoša Lacmana i predsjednika savjeta MZ Dragoljuba Radulovića.
  5. U narednom periodu treba da se intenzivira dobra saradnja između firme Uniprom metali i Savjeta MZ Župa Nikšićka, a sve u cilju realizacije dobrih projekata koji će biti u interesu svih mještana Župe Nikšićke.

Kako saopštava predsjednik MZ firma Uniprom metali je upoznala predsjednika Savjeta da je za potrebe bolnice u Nikšiću obezbijedila sredstva za nabavku jednog respiratora.

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

Scroll to Top