Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Savjet roditelja zahvalio predsjedniku MZ Župa

Savjet roditelja OŠ “Dušan Bojović” je uručio skroman poklon-umjetničku sliku, koju je slikala učenica škole,  predsjedniku MZ Župa Nikšićka Dragoljubu Raduloviću. Savjet roditelja se na ovaj prigodan način želi zahvaliti za sve ono što Dragoljub Radulović svojim aktivnostima čini za svako župsko dijete i što u ovim nimalo lakim vremenima ulaže napor kako bi župska djeca imala ljepše djetinstvo. Savjet roditelja se zahvaljuje za izgrađene sportske terene, za kompjutersku opremu u školi, za besplatne ekskurzije za besplatno ljetovanje, za besplatne maturske večeri, za nagrade najboliim učenicima, za obnovu područnih odjeljenja, za sve ono sto je uradio da bi svako dijete iz Župe imalo jednake uslove za bezbrižno djetinjstvo.

Predsjednik MZ Dragoljub Radulović se zahvalio na ovom prijatnom iznenađenju i kazao da nema veće nagrade nego da roditelji župske djece poštuju i cijene ono što on skromno radi za njihovu djecu. On je kazao da će i u narednom periodu nastojati da pokreće aktivnosti koje će za cilj imati boljitak zajednice, a samim tim i župske djece. Kazao je da je na prvom mjestu da se preduzmu sve mjere kako bi se izvršila rekonstrukcija školske sale koja je u lošem stanju, a isto tako će se nastaviti sve one aktivnosti po kojima je rad MZ Župa prepoznat u prethodnom periodu. Sreća župske djece treba svima nama da bude prioritet, poručuje na kraju Radulović.

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

Scroll to Top