Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Sedmi koncert KSRD ,,Župa”

 U Nikšićkom pozorištu 28. decembra u 20 h biće održan tradicionalni sedmi novogodišnji folklorni koncert KSRD ,,Župa”. Na koncertu se očekuju brojne koreografije, a najavljeni gosti KUD-u ,,Župa” su Folklorni ansambl ,,Zahumlje”, KUD ,,Jeleče”  i KUD ,,Piva” iz Plužina. Ulaznice su već u prodaji i mogu se za 2 eura kupiti na biletarnici pozorišta i direktno kod organizatora.

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

Scroll to Top