Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Sjutra nastavak radova na glavnom putu ka Župi

Kako je najavio predsjednik MZ Župa Dragoljub Radulović, sjutra 21.03.2020.godine počinje nastavak radova na rekonstrukciji glavne saobraćajnice Rubeža – Župa Nikšićka. Najavljeni početak radova je rezultat dogovora i dobre saradnje Savjeta MZ Župa Nikšićka i rukovodstva opštine Nikšić na čelu sa predsjednikom Veselinom Gebovićem koji je kroz budžet obezbijedio sredstva u visini od oko 1.500.000 eura za dionicu od Rubeža do brane na Liverovičkom jezeru.

Kako je najavio Radulović, radovi će početi od mosta na Krstovačama prema Rubežama, a za dionicu od mosta do brane će se uraditi dodatno prepojektovanje zbog izuzetno narušene putne konstrukcije.

Sami početak radova donijeće i obustave saobraćaja na glavnoj saobraćajnici 

Obustave će za sada biti svakog dana, osim nedjeljom, u terminu od 08h-12i30h. Shodno izvođenju radova dolaziće i do promjena u ovim terminima o čemu ćete biti blagovremeno obaviješteni. Situacija sa korona virusom će sigurno nametati dodatne promjene kaže Radulović i dodaje da moramo koristiti situaciju kada djeca ne idu u školu i kada ne funkcioniše autobuski saobraćaj das e uradi što više.

,,Ono što je najbitnije mi u Župi Nikšićkoj nastavljamo sa realizacijom obećanih projekata, a sve zahvaljujući izuzetno dobroj saradnji sa državnim institucijama koja je siguran sam na najvećem nivou, što može donijeti samo benefite našem mjestu.”

On je pozvao građane Župe da imaju za razumijevanja za predstojeće radove.

,,Molim vas da imate razumijevanja za sve probleme koje će donijeti nastavak rekonstrukcije, pa se organizujte shodno nastaloj situaciji. Pustimo ljude koji budu izvodili radove da bez opterećenja završavaju svoje poslove shodno urađenom projektu.

Vjerujem da ćemo uskoro početi sa realizacijom i ostalih dogovorenih projekata u našem mjestu, ali moramo imati i razumijevanja prema situaciji koja je zahvatila cijeli svijet.”

On je svim mještanima Župe čestitao predstojeće radove i pozvao ih da zbog situacije sa korona virusom bez prijeke potrebe ne napuštaju svoje domove kako bi sačuvali svoje porodice, jer zaključuje da ćemo iz ove, ne baš, prijatne situacije izaći još jači.

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

Scroll to Top