Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Školi poklonjen komplet knjiga

Imajući u vidu stalnu potrebu škole ”Dušan Bojović” za obnavljanjem dosta bogate biblioteke novijim naslovima knjiga, NVO ‘’Proizvodnja Zdrave Hrane’’ je poklonila komplet knjiga, koji će poslužiti novim generacijama ove škole da zakorače u svijet znanja.

 NVO ”Proizvodnja Zdrave Hrane” danas je poklonila komplet knjiga OŠ ”Dušan Bojović”

Imajući u vidu stalnu potrebu škole ”Dušan Bojović” za obnavljanjem dosta bogate biblioteke novijim naslovima knjiga, NVO ‘’Proizvodnja Zdrave Hrane’’ je poklonila komplet knjiga, koji će poslužiti novim generacijama ove škole da zakorače u svijet znanja.
Škola ”Dušan Bojović” je obezbijedila temeljni stepenik ka daljem obrazovanju nizu budućih profesora, inženjera, ekonomista, sudija, advokata, naučnika, diplomata, književnika, publicista, novinara, visokih oficira, zaslužnih sportista. Znatan broj njih postali su magistri nauka. Bivši đaci objavili su desetine knjiga iz oblasti nauke, stručnih publikacija, istoriografije, književnosti i veliki broj radova u listovima, časopisima i zbornicima. 
U proteklih osamdesetak godina neki od njih su postali i doktori nauka i profesori univerziteta.
Ovim putem apelujemo na sve one koji mogu i žele da pomognu školsku biblioteku da to i učine, kako bi se fond knjiga u ovoj ustanovi još više povećao.

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

RURALNI RAZVOJ

#ruralni razvoj

EKOLOGIJA

#Vijesti

KULTURA

#Vijesti

OGLASI

#Oglasi
Scroll to Top