Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Slikari u koloniji radovima podržali akciju

Za vikend je u tihom i sunčanom ambijentu Lukavice i Etno kuće ”Moj San”’ završena Slikarska kolonija ”Župa 2018” koju su organizacije Župa u srcu i Društvo mladih ekologa organizovale u sklopu projekta ”Aktivne ruralne zajednice za bolju budućnost”, a kao njen proizvod stvoreno je nekoliko umjetničkih djela i dobro druženje. Urađene slike biće predmeti aukcije, a novac od prodaje će poslužiti da se nabavi potrebna IT oprema za OŠ ”Dušan Bojović”.

Projekat finansira Evropska unija preko Mreže za ruralni razvoj Crne Gore i Alter programa.

Na koloniji su učestvovali umjetnici: Miško Čvorović, Zoran Mićanović, Ljubinka-Seka Ašanin, Angelina Janjušević, Boško Raičević, Nadežda Raičević, Nikola Kovačević, Igor Šuntić, Veljo Stanišić. Rad kao podršku koloniji i akciji je poslao Saša Stanišić. Kako organizatori naja vljuju radove će poslati i još par umjetnika tako da će predstojeća aukcija biti poseban događaj.

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

Scroll to Top