Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

SRK Župa čistio prostor oko jezera

Sportsko ribolovni klub Župa danas je organizovao akciju čišćenja obale jezera Liverovići. Iz ovog kluba su se zahvalili članovima koji su učestvovali u akciji kao i članovima iz kluba Vodene lisice i Vlajku Simoviću iz SRK Nikšić. Oni su takođe uputili apel nesavjesnim ribarima da za sobom ponesu smeće i uklone sa obale jezera.

U današnjoj akciji sakupljen je pun kamion otpada. Nesavjesno odlaganje otpada jedan je od problema u Župi koji je počeo da se rešava tako što se organizovano odvoženje otpada vrši u naseljima Liverovići, Bastaje, Carine, Jugovići Bjeloševina i dio Miolja Polja. Veliki problem su sada naselja Kuta, Dučice i Morakovo gdje predstavnici sela još nijesu pokrenuli organizovano odvoženje otpada. 

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

RURALNI RAZVOJ

#ruralni razvoj

EKOLOGIJA

#Vijesti

KULTURA

#Vijesti

OGLASI

#Oglasi
Scroll to Top