Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Svečano veče za maturante poklon MZ Župa

Savjet MZ Župa Nikšićka je i ove godine obezbijedio sredstva za finansiranje svečane  večeri za 36 polumaturanta OŠ ” Dušan Bojović” koja će se održati večeras.

Kako je saopštio Predsjednik MZ Župa Dragoljub Radulović na ovaj simboličan su željeli da ovoj župskoj mladosti požele uspjeh u daljem školovanju, a isto tako da na životnoj prekretnici izaberu što bolji put koji će, uz dobro zdravlje, uspješno savladati.

Ni ove, kao ni predhodne godine, zbog epidemije korona virusa, nijesu prikupljana sredstva kako bi polumaturante poslali na eskurziju, ali se nadamo da će zdrastvena situacija to dozvoliti sledećim  generacijama. saopštio je Radulović.

 ‘’Savjet MZ je i ove godine nagradio dobitnike diplome Luča sa po 100 eura, a želja nam je da se i u narednom periodu potrudimo da organizujemo aktivnosti koje će biti na dobrobit sve župske djece.’’, zaključio je Radulović u saopštenju.

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

Scroll to Top