Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Saobraćajna nezgoda kod Prijelaza u Župi

saobracajna-nezgoda-Prijelaz

Slupani automobil opomena za sve vozače

U saobraćajnoj nezgodi koja se sinoć oko 3h dogodila u Župi kod skretnice Prijelaz povrijeđena su četiri lica. Na licu mjesta intervenisale su dvije posade vatrogasaca spasilaca Službe zaštite i spašavanja Opštine Nikšić koji su sinhronizovanom akcijom sa ekipom Hitne medicinske pomoći povrijeđene transportovali do bolnice. Uzrok nesreće nije saopšten.

Nesreća se dogodila u krivini gdje su se do sada nekoliko puta dešavale saobraćajne nezgode, pa se nameće potreba hitnog postavljanja ležećih policajaca na dijelu puta gdje nesavjesni vozači predveče i noću razvijaju velike i neprilagođene brzine.

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

Scroll to Top