Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Treću godinu zaredom svi na ekskurziju

Savjet MZ Župa Nikšićka je treću godinu zaredom pokrenuo inicijativu kako bi se prikupila novčana sredstva kojim bi se omogućilo da svi učenici devetog razreda otputuju na polumatursku ekskurziji. U protekle dvije godine ova aktivnost je sprovedena veoma uspješno zahvaljujući, prije svega, privrednim subjektima koji su prepoznali iskrenost i značaj ove inicijative za djecu ovog uzrasta.

Savjet MZ se, pokretajući ovu inicijativu, vodio činjenicom da je dosta roditelja lošeg ekonomskog stanja i nije u mogućnosti da svoje dijete pošalje na ovo druženje, što svakom djetetu ostavlja ožiljak kroz budući život. Kako je poručio predsjednik MZ Župa Dragoljub Radulović na ovaj način žele da djeci pošalju poruku da zajedništvom i slogom mogu preći sve životne prepreke, a isto tako ih od malih nogu učiti da stasavaju u ljude koji će kroz život biti odgovorni prema svojoj zajednici. Savjet MZ se unaprijed zahvaljuje svima koji podrže ovu aktivnost.

 

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

Scroll to Top