Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

U subotu otvaranje Muzeja gusala u Župi

U subotu 01. oktobra u 11h Župa biti bogatija za još jedan kulturni hram koji će privlačiti turiste i ljubitelje gusala. Proslavljeni župski, jugoslovenski i crnogorski guslar Milan Filipović prije nekoliko godina odlučio je da oformi Muzej gusala i etno instrumenata u selu Jugovići u Župi. Nakon mnogo izazova muzej je završen i biće otvoren na svečanosti koju organizuje inicijator muzeja sa Organizacionim odborom izgradnje. Samo otvaranje će pratiti i bogat kulturno umjetnički program, a svi Župljani mogu biti ponosni na ovaj kulturni lokalitet..

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

Scroll to Top