Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

U toku asfaltiranje ulica

U MZ Župa Nikšićka je shodno dogovoru rukovodstva Opštine Nikšić i Savjeta MZ Župa Nikšićka počelo asfaltiranje ulica ili najkritičnijih djelova ulica po spisku koji su dostavili predstavnici sela. Ovoga puta biće završeno oko 4 km, što će dovesti do poboljšanja putne infrastrukture u župskim selima. Kako je saopštio predsjednik MZ Župa Dragoljub Radulović Savjet MZ Župa je dostavio Opštini Nikšić spisak svih ulica koje u narednom periodu treba asfaltirati i taj spisak će biti osnova sledećih aktivnosti na planu asfaltiranja.

,,Savjet MZ Župa Nikšićka izražava zadovoljstvo što je rukovodstvo opštine Nikšić prepoznalo ovaj problem i prihvatilo da ga zajednički rešavamo na adekvatan način uz puno razumijevanje mogućnosti same opštine.” dodaje Radulović i najavljuje da će uskoro će biti i asfaltirano oko 2,5 km kroz program IFAD-a za 2021.godinu. Kako je najavio Radulović mjesna zajednica Župa će aplicirati i na ovogodišnji poziv i kandidovati jedan broj ulica za asfaltiranje.

,,Zadovoljni smo što se natavlja kontinuitet ovih aktivnosti, kroz koje smo u zadnje četiri godine asfaltirali blizu 20km ulica. Savjet mjesne zajednice je i za ovu godinu pripremio niz aktivnosti koje će za cilj imati poboljšanje uslova zivota mještana Župe.” na kraju poručuje Radulović.

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

Scroll to Top