Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

U Župi počinje ,,škola gusala”

 U Župi uskoro počinje škola gusala u sklopu ,,Muzeja gusala” koji se nalazi u Jugovićima. Školu će voditi proslavljeni crnogorski narodni guslar Milan Filipović. Dogovorni čas će se održati u prostorijama muzeja 01. jula u 11h. Ovo će biti sjajna prilika da svi zainteresovani nauče ovaj narodni instrument. Sve informacije se mogu dobiti na telefon 069 071 311.

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

Scroll to Top