Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

U Župi uskoro otvaranje zubne ambulante

 Ambulanta ce uskoro početi sa radom, a usluge ambulante ce moći koristiti svi stanovnici Župe. Ambulanta će se nalaziti u Mjesnoj kancelariji u Miolju Polju i njene usluge ce moći koristiti svi stanovnici Župe

Župa, Nikšić, 09.04.2010. –Na zahtjev Predsjednika Savjeta roditelja OS ”Dušan Bojović” Dragoljuba Radulovića ministar zdravlja Miodrag Radunović odobrio je otvaranje zubne ambulante u Župi Nikšićkoj. Ambulanta ce uskoro početi sa radom, a usluge ambulante ce moći koristiti svi stanovnici Župe. Ambulanta će se nalaziti u Mjesnoj kancelariji u Miolju Polju i njene usluge ce moći koristiti svi stanovnici Župe Nikšićke.

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

RURALNI RAZVOJ

#ruralni razvoj

EKOLOGIJA

#Vijesti

KULTURA

#Vijesti

OGLASI

#Oglasi
Scroll to Top