Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

”Ukaži na probleme u zajednici”

Organizacija Župa u srcu je u sklopu projekta ”Male akcije veliki doprinos” pokrenula anketu kako bi sami građani ukazali na probleme koji ne iziskuju velika novčana sredstva, a znače za poboljšanje života u 12 župskih naselja.

Ovim putem pozivamo sve da nam putem maila zupausrcu@gmail.com ili porukom na našu Facebook stranicu ili profil Župa u srcu ukažete na takve probleme kako bi mogli svi zajedno da planiramo njihovo rešavanje.

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

RURALNI RAZVOJ

#ruralni razvoj

EKOLOGIJA

#Vijesti

KULTURA

#Vijesti

OGLASI

#Oglasi
Scroll to Top