Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Uključite se i dajte svoj doprinos

Od danas pa do petka u Župi će biti organizovana zajednička sabirna akcija MZ Župa Nikšićka, Crvenog krsta Nikšić i JU OŠ “Dušan Bojović” koja za cilj ima prikupljanje osnovnih životnih namirnica i sredstava za higijenu za socijalno ugrožene porodice. Kroz ovu aktivnost se nastavlja izuzetno dobra komunkacija naše zajednice sa Crvenim krstom Nikšić i ta saradnja je u prethodnih nekoliko godina doprinijela da se socijalno ugrožene porodice i staračka domaćinstva redovno snadbiju osnovnim životnim namirnicama. Takođe su Crveni krst Nikšič uklučio i u mnoge druge promotivne aktivnosti našeg mjesta zašto po riječima predsjednika MZ Župa Dragoljuba Radulovića zaslužuju punu zahvalnost. U toku ove nedjelje Crvenog krsta u Župi biće organizovana posjeta staračkim domaćinstvima kojima će od strane aktivista Crvenog krsta biti uručeni prigodni paketi hrane, a tom prilikom će se obezbijediti i ljekarski pregled za dio najstarije populacije u Župi.

Kako poručuju iz MZ Župa svi oni koji budu zainteresovani da se uključe u akciju doniranja osnovnih Životnih namirnica, mogu to učiniti do petka 19.11.2021.god. do 13h, tako što će istu donijeti u prostorije OŠ “Dušan Bojović”. Svu prikupljenu hranu će preuzeti aktivisti Crvenog krsta NIkšić.

Kako je najavio Radulović, učešće u ovoj dobrotvornoj  akciji  su najavila i pojedina privredna društva. ,,Naše malo za nekoga je puno, stoga, pozivam sve da damo svoj doprinos i na taj način pošaljemo  jasnu poruku da ćemo uvijek biti tu za one kojima je pomoć potrebna.’’ Rekao je Radulović pozivajući sve mještane da se uključe u ovu humanitarnu akciju.

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

Scroll to Top