Akcija prikupljanja hrane u Župi

Akcija prikupljanja hrane u Župi

 Savjet MZ Župa Nikšićka u saradnji sa Crvenim krstom Nikšić, OŠ "Dušan Bojović" i Savjetom roditelja od sjutra 12.11.2019.godine pa do petka 15.11.2019.god. organizuje sabirnu akciju prikupljanja osnovnih životnih namirnica.

Svi koji to mogu, doniranu hranu treba da donesu u prostoriju OŠ "Dušan Bojović". Onima koji nemaju potrebne su sve namirnice pa možete pomoći doniranjem brašna, šećera, ulja, soli, tjestenine, krompira, kupusa, i dr. 

Predsjednik MZ Dragoljub Radulović ispred svih organizatora akcije sakupljanja poziva sve mještane i domaćinstva u Župi da se priključe i doniraju koliko mogu. ,,Na taj način pokažimo da smo spremni makar i kroz ove simbolične aktivnosti da pomognemo socijalno ugrožene porodice. Naše malo,nekome znači puno.'' poručuje Radulović.

Takođe ova akcija treba da pokaže i izuzetno dobru saradnju naše zajednice sa Crvenim krstom koji je uvijek izlazio  u susret za svaki apel iz naše mjesne zajednice.

Svu prikupljenu hranu predstavnici Crvenog krsta će preuzeti u petak u 13h. Naše malo nekome znači puno zato donirajte.