FK ,,Župa'' se okitila šampionskom titulom

FK ,,Župa'' se okitila šampionskom titulom

 Fudbaleri FK ,,Župa’’ generacija 2011. osvojili su na prestižnom ,,Zlatiborskom kupu'' prvo mjesto i na taj način Župu okitili šampionskom titulom. ,,Zlatibor kup'' je prvi međunarodni fudbalski turnir za decu, koji će se održavao od 29. aprila do 2. maja na Zlatiboru.

Na turniru je učestvovalo više od 1000 mališana iz Srbije, Crne Gore, Republike Srpske, Austrije i Makedonije godišta 2009 – 2015.

Nakon tri sjajna takmičarska dana šampionska generacija FK Župa okitila se zlatnom medaljom i šampionskim peharom.

Osim takmičenja, koje je počelo 29.aprila, organizatori su za decu pripremili i druge programe na Zatiboru, poput vožnje panoramskom žičarom Gold gondolom, posete Dino parku i projekcija filmova u Kulturnom centru Zlatibor, tako da je turnir bio prilika i za druženje.