Kovačević izbjegao sastanak sa Savjetom MZ Župa

Kovačević izbjegao sastanak sa Savjetom MZ Župa

 Predsjednik Opštine Nikšić Marko Kovačević i danas je u strahu da se suoči sa obavezama i rješavanjem gorućih infrastrukturnih problema izbjegao i današnji sastanak sa predstavnicima Savjeta MZ Župa. Da strah junaštvu i čojstvu kalja obraz često pokazao je i danas Kovačević tako da su kao i prošli put članovi Savjeta napustili prostorije Opštine.

Iz straha je izašla na vidjelo i manipulacija svim građanima Župe pošto Kovačević sa svojim saradnicima već drugi put zakazuje sastanak očigledno bez namjere da prisustvuje i bar pokuša odgovoriti zbog čega nije spreman da rješava probleme građana Župe.

Članovi Savjeta su nakon što su vidjeli da se Kovačević ne smije pojaviti napustili prostorije Opštine Nikšić.

 

Kako su saopštili iz Savjeta MZ Župa na snazi ostaje odluka Zbora Župljana da se 28.08.2023.god. u 10h krene u blakadu saobraćaja ispred mjesne kancelarije koja će trajati sve dok se ne krene u realizaciju zahtjeva mještana Župe, a do tada Kovačević ostaje jedini predsjednik nekog grada koji bježi i sakriva se od građana tog grada.