MZ Župa donirala lopte FK ,,Župa''

MZ Župa donirala lopte FK ,,Župa''

Savjet mjesne zajednice nastavlja kroz razne podrške da vodi brigu o svojoj najmlađoj populaciji, tako da je danas predsjednik Savjeta MZ Župa Dragoljub Radulović poklonio FK ,,Župa" fudbalske lopte. Ovaj poklon će za članove kluba biti podstrek da nastave da postižu dobre rezultate u republičkim ligama u kojima učestvuju.

Savjet je i u prethodnom periodu nastojao da da pomogne u funkcionisanju kluba na način što je nabavljao opremu, obezbjeđivao dio sredstava kako bi klub učestvovao u državnim i međunarodnim takmičenjima.

Savjet mjesne zajednice će, kako je najavio Radulović i u narednom periodu nastojati da im pruži podršku, a u njihovom funkcionisanju značajno će doprinijeti i realizacija izgradnje započetog multifunkcionalnog terena koji će biti završen čim dozvole vremenski uslovi. Sredstva za izgradnju ovog terena su obezbijeđena.

Trener FK ,,Župa" Vesko Drašković se zahvalio na poklonu i kazao da je izuzetno zadovoljan kako se predsjednik Savjeta MZ  Radulović  odnosi prema klubu, navodeći da je ovo rijedak primjer i za svaku pohvalu. FK broji oko 70 djece.

Kako poručuju Savjet mjesne zajednice će i  u narednom periodu nastaviti da osmišljava aktivnosti koje će doprinijeti stvaranju boljih uslova za svu župsku đecu.