MZ Župa nagradila Petra

MZ Župa nagradila Petra

Za još jedno talentovano župsko dijete danas je od strane predsjednika Savjeta MZ Župa Nikšićka Dragoljuba Radulovića organizovan skroman prijem povodom uspjeha koje talentovani dječak Petru Čvoroviću  ostvario u džudo takmičenjima u državi i regionu.

Desetogodišnji Petar Čvorović nastupa za džudo klub Akademik i svojim rezultatima u 2021. godini je na najljepši način predstavljao naše mjesto, a isto tako najavio da se od njega u budućnosti može očekivati da Župa u ovom sportu ponovo dobije svjetskog šampiona. Na osnovu ovih rezultata Radulović mu je danas uručio uručio pametni sat i slušalice kao mali znak pažnje za ostvarene rezultate.

Ovaj gest iz je samo mali podsticaj Petru da nastavi da postiže što bolje rezultate., rekao je Radulović uručujući poklon malom Petru.

Petar je član je džudo kluba Akademik iz Nikšića, u kome trenira od četvrte godine. Ovaj mali Župljanin  je na osam međunarodnih džudo turnira u 2021 godini u kategoriji poletaraca i mlađih pionira osvojio 13 medalja. Njegovi  treneri Marinko Đurđevac i Predrag Stanjević su sigurni da će njegova sportska karijera biti veoma uspješna. Svi zajedno se radujemo njegovim narednim uspjesima.