Na redu izbori za novi Savjet MZ Župa

Na redu izbori za novi Savjet MZ Župa

 Savjet MZ Župa Nikšićka je na sinoć održanoj sjednici donio odluku da se do kraja februara ove godine održe izbori za Savjet MZ Župa Nikšićka, a samim tim i za izbor predsjednika i potpredsjednika Savjeta.

Savjet se vodio činjenicom da je mnogo bolje u ovom terminu održati izbore nego početkom juna, jer tada se inteziviraju poljoprivredni radovi, a novi Savjet MZ će imati bolji tajming za pokretanje inicijativa za realizaciju spremnih projekata u našem mjestu.

,,Vjerujemo da će izbori u Župi donijeti još veći zamah u stvaranju boljih uslova života u našem mjestu. Pozivamo da Župljani u velikom broju izađu na izbore i izaberu one ljude koji će ih na najbolji način predstavljati i zastupati njihove interese, a samim tim izaberu i predsjednika Savjeta MZ.’’, saopštio je dosadašnji predsjednik MZ Župa Dragoljub Radulović.

Dosadašnji Savjet MZ se zahvaljuje svima koji su im davali podršku u radu. Župa je postala primjer aktivnog građanskog djelovanja. Vjerujemo sa će se tim pravcem i dalje nastaviti., poručili su iz Savjeta MZ Župa.