Počela ugradnja rasvjete ka Morakovu

Počela ugradnja rasvjete ka Morakovu

U MZ Župa Nikšićka nastavljaju da se realizuju aktivnosti koje su dogovorene prilikom nedavne posjete predsjednika opštine Nikšić Milutina Simovića, pa su takko danas počeli radovi na postavljanju ulične rasvjete od mjesnog centra Miolje Polje do sela Morakovo u dužini od oko 6,5 km, što će kako kažu iz Savjeta MZ Župa značajno poboljšati sigurnost svih učesnika u saobraćaju, posebno djece koja tom dionicom idu u školu.

Takođe su započete aktivnosti na postavljanju rasvjete od mjesnog centra prema selima Vasiljeviće i Kuta, a dio sredstava za realizovanje ove aktivnosti je obezbijedila firma "Naše voće". Po riječima predsjednika MZ Župa Dragoljuba Radulovića i u drugim selima će se otkloniti svi nedostaci koji su predočeni od strane članova Savjeta mjesne zajednice. Narednih dana će početi realizacija i ostalih dogovorenih aktivnosti, a to se prije svega odnosi na početak rekonstrukcije objekta stare škole.