Župa obradovala djecu u rulanim oblastima

Župa obradovala djecu u rulanim oblastima

Savjet MZ Župa Nikšićka je i ove godine obezbijedio novogodišnje poklone za više škola koje se nalaze u ruralnim djelovima Nikšića.

Tako je predsjednik Savjeta MZ Dragoljub Radulović uručio 100 novogodišnjih  paketića za djecu iz  osnovnih  škola "Dušan Đukanović" u Lukovu i Dragovoljićima, "Branko Višnjić" - Krstac, " Rade Perović" - Velimlje, "Jovan Dragović" - Petrovići, " Braća Bulajić" - Vilusi, " Janko Bjelica" - Crkvice  i u područnom odjeljenju u Lazu. 

,,Na ovaj način smo željeli ovoj djeci  da poželimo srećnu nadolazeću Novu godinu,  da u zdravlju stiču nova znanja i da sebe formiraju u dobre ljude koji će kasnije svojim aktivnostima raditi na dobrobit svoga mjesta i svoje države Crne Gore.’’ Saopštio je Radulović na uručenju novogodišnjih paketića.

Direktori škola i učenici su se zahvalili na uručenim poklonima i obećali da će se intenzivirati saradnja sa MZ Župa, posebno sa OŠ "Dušan Bojović".