Župljani pokazali humanost

Župljani pokazali humanost

 Danas je uspješno završena zajednička  sabirna akcija MZ Župa, Crvenog krsta Nikšić i OŠ "Dušan Bojović". Prikupljene su, kao nikad do sada, značajne količine osnovnih životnih namirnica, brašna, ulja, šećera, domaćih proizvoda, ali i odjeće i igračaki i jasno potvrdili humanu stranu mještana Župe. Učešće u ovoj akciji uzeli su i Uniprom metali, Naše voće, Gradnja inžinjering i market MSD i svojim donacijama pomogli da ova akcija bude uspješna. Posebna zahvalnost ide djeci iz ove škole i njihovim roditeljima koji su pomogli ovu sabirnu akciju.

Predstavnici Crvenog krsta su danas preuzeli svu prikupljeni hranu i ujedno izrazili veliku zahvalnost na dobroj saradnji sa našim mjestom koja rezultira ovako uspješnim akcijama koje će bar malo pomoći socijalno ugroženom stanovništvu.