Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Za godinu preko 200 000 posjeta

Za godinu postojanja portal zupa.today je ostvario oko 200 000 posjeta. Portal je u potpunosti opravdao svrhu postojanja, jer je u prethodnom periodu promovisao dio vrijednosti koje Župa ima. Osim prezentacije portal je pravovremeno objavljivao informacije bitne za život samih građana Župe. Sa preko 180 objavljenih tekstova, reportaža i informacija na ovom uspjehu mogli bi da nam zavide i neki mnogo veći komercijalni internet mediji. Ovaj uspjeh je još značajniji kada se uzme u obzir da su sve ove aktivnosti rađene volonterski bez prijeko potrebnih prihoda za rad.

U godišnjem radu portala primijetan je pomak u načinu razmišljanja i odnosa prema Župi, prvo Župljana a onda i onih koji su pratili naš rad. Portal će i dalje sa istim entuzijazmom nastaviti svoj rad sa ciljem da promoviše Župu i Župljane, bez obzira na sve prepreke i probleme sa kojima se suočava. Župljani će uskoro biti obradovani i štampanom verzijom u vidu biltena koji će izlaziti 3 puta u toku godine.

 

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

RURALNI RAZVOJ

#ruralni razvoj

EKOLOGIJA

#Vijesti

KULTURA

#Vijesti

OGLASI

#Oglasi
Scroll to Top