Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Za vikend Župa u znaku umjetnosti

Nastupajući vikend 22. i 23. septembra u Župi svakako će obilježiti Slikarska kolonija ”Župa 2018” koja se organizuje u sklopu projekta ”Aktivne ruralne zajednice za bolju budućnost”. Ovaj projekat finansira Evropska unija preko Mreže za ruralni razvoj Crne Gore i ALTER programa, a sprovode ga organizacije Župa u srcu i Društvo mladih ekologa iz Nikšića.

Kolonija je prilika za promociju ruralnih oblasti Crne Gore i Nikšića, ali i za druženje umjetnika koji će tokom dvodnevnog boravka u Etno kući ”Moj San” na Lukavici stvoriti radove sa motivima iz Župe. Za ove radove će kasnije biti organizovana i aukcija, a sredstva koja se budu prikupila prodajom slika će se iskoristiti za nabavku potrebne IT opreme za OŠ ”Dušan Bojović”. Na koloniji će biti prisutno 10 slikara za koje će domaćini biti tokom dva dana organizacije Župa u srcu i Društvo mladih ekologa.

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

RURALNI RAZVOJ

#ruralni razvoj

EKOLOGIJA

#Vijesti

KULTURA

#Vijesti

OGLASI

#Oglasi
Scroll to Top