Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Zabran za sva kretanja po Zabranu

Nepoštovanje preporuka donijetih u borbi sa virusom Covid 19 i učestali izleti građana u Zabranu Kralja Nikole, pa čak i organizovanje roštiljanja na ovom lokalitetu u vrijeme dok se veći dio Crne Gore bori sa velikom prijetnjom bili su razlog da Komunalna policija pojača aktivnosti kako bi se spriječile ove pojave.

Aktivnosti Komunalne policije biće pojačane vikendom tako svi oni koji su imali neke planove da obilaze ovaj lokalitet to ne čine. U prilog opravdanosti pojačanih kontrola ide i činjenica da je izvorište vode za veći dio Župe u samoj blizini gdje se okupljaju izletnici što povećava mogućnost zaraze.

,,Ovu pojavu jedino možemo spriječiti stalnim prisustvom na ovom dijelu naše opštine. ” kazao je Novica MIlović, načelnik Komunalne policije u Nikšiću. On se zahvalio predsjedniku MZ Župa Dragoljubu Raduloviću kao i svim mještanima Župe koji poštuju sve mjere Nacionalnog koordinacionog tijela. Napominjemo da ćemo nastaviti dobru saradnju i biti na raspolaganju svim našim građanima iz MZ Župa “, kazao je Milović.

Postavlja se pitanje da li građani koji ne poštuju naredbe uopšte imaju osjećaj sa kakvim se problemima nose oboljeli i medicinski radnici. Izgleda da se kao društvo ne možemo osloniti na savjest već bi kazne mogle poboljšati samoodgovornost građana.

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

Scroll to Top