Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Završen krov na vodenici u Bjeloševini

Javno obećanje da će krov vodenice u Bjeloševini biti završen do Nove godine organizacija Župa u srcu i mještani Bjeloševine su ispunili juče. Objekat vodenice polako dobija moderniji izgled. Radova ima još, ali uz  slogu ovog sela neće biti problema da se vodenica stavi u potpunu funkciju. Ovi radovi su urađeni uz finansijsku podršku mještana Bjeloševine, dijala Vasiljevića i Evropske unije odnosno programa akademija održivosti koji realizuje FAKT u Crnoj Gori.

#zupausrcu #faktcg #euinmontenegro #fondzarazvojzupe #zupaniksicka #bjeloševina

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

Scroll to Top