Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Zdravstvena apoteka u Župi počela sa radom

Na inicijativu predsjednika MZ Župa Nikšićka Dragoljuba Radulovića, a uz punu podršku ZU Apoteke Crne Gore Montefarm i direktora ove ustanove Radomana Dragaša danas je otvorena zdravstvena apoteka koja će upotpuniti primarnu zdravstvenu zaštitu u našem mjestu. ,,Realizacijom ovog projekta mještanima Župe će biti znatno olakšana zdravstvena zaštita. Posebno će to biti značajno za stariju populaciju koja će biti pošteđena odlaska u udaljene gradske apoteke. Uz koordinaciju sa osobljem ambulante u Župi u narednom periodu će se obezbijediti svi oni ljekovi koji se najviše koriste, posebno vodeći računa o hroničnim bolesnicima.’’ – istakao je Radulović prilikom otvaranja apoteke.

Kako je saopštio Radulović doprinos u otvaranju apoteke dala je i opština Nikšić, pa se po njegovim riječima još jednom pokazuje da dobra komunikacija sa nadležnim institucijama rezultira realizacijom projekata koje su značajne za svakog stanovnika, posebno ako se to radi o seoskom području.

Predsjednik MZ Župa Nikšićka je uručio zahvalnicu direktoru Montefarma Radomanu Dragašu koji je od samog pokretanja inicijative zdušno pomogao da dođe do njene realizacije.

Predsjednik Opštine Nikšić Veselin Grbović je izrazio zadovoljstvo što je u Župi otvorena apoteka i najavio realizaciju drugih projekata koji će poboljšati uslove življenja u Župi.

Kako poručuju iz mjesne zajednice Župa Nikšićka i ubuduće će nastojati da kandiduju projekte koji će biti u funkciji poboljšanja uslova života svakog stanovnika.

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

Scroll to Top