Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

,,Župa” razbila ,,Ozriniće”

U danas odigranoj utakmici Opštinske lige u malom fudbalu ekipa”Župa” nije dala ni malo šanse ekipi ”Ozrinića” tako da je rezultat 7:0 odraz snaga na terenu. Golove za ekipu ,,Župe” postigli su : Bezmarević 3 pogotka, Nerić 3 pogotka i Toljić koji se jednom upisao u strijelce. Ovom pobjedom čini se da se Župljani vraćaju u formu koju su imali u prvom dijelu šampionata. Današnja pobjeda je bila vrlo značajna za plasman među 8 najboljih ekipa i dalje razigravanje. Slijede sve teži i teži protivnici, pa će to biti izazov u narednim kolima.

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

Scroll to Top