Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Župljani u humanitarnoj akciji

Danas je uspješno završena zajednička  sabirna akcija MZ Župa, Crvenog krsta Nikšić i OŠ “Dušan Bojović”.

Kako je saopštio predsjednik MZ Župa Dragoljub Radulović prikupljene su, kao nikad do sada, značajne količine osnovnih životnih namirnica, brašna, ulja, šećera, domaćih proizvoda, ali i odjeće i igračaki. Masovnošću je jasno potvrđena humana strana mještana Župe. Učešće u ovoj akciji uzeli su i Uniprom metali, Naše voće, Monteklas i market MSD koji su svojim donacijama pomogli da ova akcija bude uspješna. Posebna zahvalnost ide djeci iz ove škole i njihovim roditeljima koji su pomogli ovu sabirnu akciju.

Predstavnici Crvenog krsta su danas preuzeli svu prikupljeni hranu i ujedno izrazili veliku zahvalnost na dobroj saradnji sa našim mjestom koja rezultira ovako uspješnim akcijama koje će bar malo pomoći socijalno ugroženom stanovništvu.

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

Scroll to Top