Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Župski đaci pošli na ekskurziju

Zahvaljujući aktivnostima MZ Župa i OŠ ,Dušan Bojović” jutros su svi polumaturanti OŠ “Dušan Bojović” njih 43, pošli na eskurziju. Ovo je druga godina zaredom kako su svi polumaturanti ove škole poslati na eskurziju. Savjet MZ Župa se zahvaljuje svim donatorima bez kojih ova aktivnost ne bi bila uspješna.

Ove godine su svojim novčanim donacijama akciju pomogli firme: Ramel d.o.o, Veletex d.o.o, Rapax d.o.o, Uniprom metali, Sava osiguranje, Milović company, OO Crveni krst CG, Gradnja inžinjering, Abacus computing, Rudkop d.o.o, Rubeža d.o.o, Mjesna zajednica Župa, roditelji djece koja pohađaju ovu školu, a učešće su uzeli i pojedinci Neško Tomić i Aksentije – Bato Šundic.

Kroz ovakve aktivnosti, kako je saopštio Predsjednik MZ Župa Dragoljub Radulović, želi se povratiti vjera u naše društvo: ”Želimo da pokažemo da samo zajedništvom možemo ići naprijed i da se uvjerimo da još uvijek ima onih koji su spremni da pomognu zdrave i iskrene ideje.”

Roditelji i učenici su se jutros iskreno zahvalili svim donatorima kao i Savjetu mjesne zajednice koja je drugu godinu zaredom nosilac ove lijepe akcije. Polumaturanti su na polasku poželjeli brz oporavak svom drugaru Luki Jarediću, koji zbog zdrastvenih razloga nije bio u mogućnosti da sa njima otputuje.

Savjet MZ Župa će nastojati da i u narednom periodu u svojim aktivnostima da akcenat na poboljšanju sadržaja za najmlađe stanovnike mjesne zajednice.

Uzimajući u obzir da mjesna zajednica nema izvor prihoda, da je firma Uniprom metali već više od pola godine obustavila donacije mjesnoj zajednici, ali i da Opština Nikšić ne uplaćuje ništa za rad mjesne kancelarije ovo je jedan izuzetan poduhvat za dobro župske djece. 

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

RURALNI RAZVOJ

#ruralni razvoj

EKOLOGIJA

#Vijesti

KULTURA

#Vijesti

OGLASI

#Oglasi
Scroll to Top