Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Župski fudbaleri dobili opremu

Danas je Predsjednik MZ Župa Dragoljub Radulović uručio Fudbalskom klubu Župa prigodnu donaciju. ”Savjet mjesne zajednice Župa Nikšićka je za djecu koja treniraju fudbal u fudbalskom klubu Župa nabavio  24 kompleta dresova”, rekao je Radulović i dodao da će na ovaj način djeca u novoj opremi početi fudbalsku sezonu. Vrijednost donacije je 400 eura.

Fudbalski klub Župa opstaje od 2010. godine u vrlo teškim finansijskim uslovima. Rezultati nijesu izostali i pored ovih poteškoća i činjenice da se treninzi odvijaju na livadi pored škole. Mališani FK Župa su u godištima 2006. i 2007. prvaci opštinske Đetić lige, a u istim godištima su drugoplasirani na republičkom nivou.

Ovi mališani su pobjednici mnogih turnira na kojima su učestovali, a neki od njih su već stigli i do A selekcije Crne Gore.

Mjesna zajednica će, po riječima Radulovića i u narednom periodu kroz svoje aktivnosti nastojati da koliko toliko unaprijedi uslove za najmlađi naraštaj u Župi, što je činila i u poslednjih godinu dana.

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

RURALNI RAZVOJ

#ruralni razvoj

EKOLOGIJA

#Vijesti

KULTURA

#Vijesti

OGLASI

#Oglasi
Scroll to Top