Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Župski kino 2018

U subotu 23. juna u Domu Carine po prvi put u Župi Omladinski pokret Župa i Župa u srcu organizuju manifestaciju ”Župski kino 2018” Manifestacija je dio projekta ”Mi hoćemo, mi možemo” kojeg finansira Fond za aktivno građanstvo.”Župski kino” je događaj koji će se održavati u ljetnjem periodu, a projekcije će biti vršene i na otvorenom u zavisnosti od vremenskih uslova. U subotu se može pogledati avanturistički film namijenjen za sve uzraste i generacije. Ulaz je besplatan.

Novi pogled na vaš rad

Mjesto za reklamu (365 x 270 area)
Najnovije

Prijavite se na newsletter

Želite da budete obaviješteni o novim vijestima? Prijavite se na Newsletter

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Istaknute kategorije

Budite inspirisani svakom našom pričom koju ćete pročitati

Cilj ovog portala je da promoviše jedan od najlepših krajeva u Crnaoj Gori i svakom mještaninu Župe obezbijedi pravovremeno informisanje

RURALNI RAZVOJ

#ruralni razvoj

EKOLOGIJA

#Vijesti

KULTURA

#Vijesti

OGLASI

#Oglasi
Scroll to Top